O mně

Jmenuji se Lenka Blažíková a narodila jsem se v Přerově v roce 1961. Vystudovala jsem gymnázium a pedagogickou fakultu v Olomouci, kde jsem pracovala 4 roky v oboru keramika. Při zaměstnání jsem se věnovala soukromé umělecké činnosti a zkoušela nejrůznější výtvarné techniky. Po revoluci jsem se začala zabývat automatickou kresbou. Absolvovala jsem mnoho seminářů a několik kurzů.

Velmi mě inspirovaly také tibetské mandaly a jejich harmonizující účinky. K nahlédnutí jsou na stránkách: www.mandaly.ic.cz

Při studiu arteterapie jsem objevila pro mne dosud neznámou výtvarnou techniku – enkaustiku. Tato technika mě okouzlila a nacházím v ní nekonečné množství výrazových prostředků.

Děkuji milé přítelkyni Hance Kupkové za zprostředkování této méně známé výtvarné techniky, která se pro mne stala studnicí obrovské inspirace a kreativity.


Kontakt

Mgr. Lenka Blažíková
Budovatelů 1
750 02 Přerov
Tel.: +420 776 648 275
Mail: lenka.blazikova@seznam.cz
web: http://www.leciveobrazy.eu

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhajte a obraťte se na mně na některý z výše uvedených kontaktů, pomocí kontaktního formuláře nebo v návštěvní knize v sekci kniha návštěv